Güvenli Yatırım İşlemleri İçin Celtabet

Celtabet sitesinde oynamaya ve ilk para yatırma karşılama bonusunuzu talep etmeye hazırsanız, birçok farklı ödeme yöntemi arasından seçim yapabilirsiniz. Visa, Mastercard, Papara, CepBank, Pay Giga, NeroPay ve Pay Kasa da dahil olmak üzere tüm büyük ödeme yöntemleri mevcuttur.

Para yatırmak için, hesabınıza giriş yaptığınızda turuncu Celtabet para yatırma düğmesini tıklayın. Kasiyerdeki mevcut tüm ödeme yöntemlerinden birini seçebileceksiniz. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin, para yatırma miktarını seçin ve ödeme ayrıntılarınızı girin; para anında oyuncu hesabınızda bulunacaktır.

Temel Yöntemler

Para yatırma konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, Celtabet sitesinin her para yatırma yöntemi için kullanışlı kılavuzlar hazırlamıştır. Bu kılavuzlara web sitesinin altındaki Celtabet ödeme seçenekleri bağlantısını tıklayarak erişebilirsiniz. Kazançlarınızı nakit olarak yatırmak para yatırmak kadar kolaydır, sadece kasiyere gidin ve para çekme yönteminizi ve tutarınızı seçin. Yatırdığınız ile aynı yöntemi kullanarak para çekebilirsiniz. Bu sayede site üyeleri, herhangi bir ücret ödemeden para yatırma işlemini yapabilir. Minimum para yatırma tutarı ise 100 TL’dir.